اخبار

سومین تقدیر توانیر از فجر انرژی برای کمک به تامین برق خوزستان

سومین تقدیر توانیر از فجر انرژی برای کمک به تامین برق خوزستان
مدیرعامل شرکت توانیر برای سومین بار از شرکت فجر انرژی خلیج فارس برای تزریق برق لحظه ای 500 مگاوات و کمک به تامین برق استان خوزستان تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس، صبح روز جمعه (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) در حاشیه آئین بهره برداری از پروژه های وزارت نیرو در استان خوزستان که با حضور استاندار این استان، مدیرعامل توانیر و نماینده مجلس خبرگان در اهواز از مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم مدیرعامل شرکت توانیر و مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه ای استان خوزستان طی لوح هایی جداگانه از زحمات و تلاش های بی وقفه شرکت فجر انرژی خلیج فارس در  تزریق 500 مگاوات برق لحظه ای و کمک به تامین برق استان خوزستان تقدیر و تشکر کردند.

در لوح مدیرعامل توانیر آمده است که مجموعه فجر انرژی با تولید و تزریق توان در بازه پیک بار ۱۴۰۰ و همچنین مدیریت و کاهش مصرف برق نقش ویژه ای در تامین برق و پایداری شبکه سراسری داشته است.

 پیش از این نیز شرکت فجر انرژی خلیج فارس در سال های ۸۹ و ۹۷ بابت تزریق برق به شبکه سراسری و همچنین کمک به کاهش خاموشی استان خوزستان مورد تقدیر قرار گرفته بود.

 شرکت فجر انرژی خلیج فارس هر ساله در ماه های گرم سال بیش از 500 مگاوات توان لحظه‌ای برق به شبکه برق سراسری ارسال می‌کند. این شرکت در سال ۱۴۰۰ با ارسال بیش از یک میلیارد و ۸۶۰ میلیون کیلووات، نیمی از کسری برق استان خوزستان را تامین کرده است.

تقدیر توانیر از فجر

تقدیر توانیر از فجر

تقدیر توانیر از فجر

تقدیر توانیر از فجر

 

۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۲,۱۲۳
کد خبر : ۷۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید