اخبار

همزمان با روز جهانی کار و کارگر انجام شد:

تقدیر از کارگران نمونه شرکت فجر انرژی خلیج فارس / زال خانی: همه ما کارگر فجر انرژی هستیم

تقدیر از کارگران نمونه شرکت فجر انرژی خلیج فارس / زال خانی: همه ما کارگر فجر انرژی هستیم
آئین گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شرکت فجر انرژی خلیج فارس با معرفی و تقدیر از کارگران نمونه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس؛ صبح چهارشنبه (12 اردیبهشت ماه) مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر با حضور مدیرعامل و  روسای امور شرکت فجر انرژی خلیج فارس در نمازخانه ناحیه ۱ برگزار شد؛ در این مراسم از کارگران برتر این شرکت با اهدای لوحی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس در این مراسم ضمن تبریک روز کارگر گفت: حیات هر ارگان و سازمانی مرهون تلاش و کوشش است که محور اصلی آن، شما کارگران غیرتمند هستید.

علی زال خانی افزود: همه ی ما کارگر این سازمانیم و این اشتباه است که هرکسی را که فعالیت بدنی بیشتری داشته باشد کارگر بنامیم بلکه بدور از در نظر گرفتن نوع قراردادها باید خود را کارگر یک مجموعه ی عظیم همچون گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ خلیج فارس) بدانیم و با تلاش و کوششمان بتوانیم سبب ثروت آفرینی و خلق موفقیت در کشور باشیم.

وی ادامه داد: هیچ تلاشی از نظر ما دور نخواهد ماند و همانطور که شما بزرگواران دلسوزانه برای پیشرفت شرکت گام برمی دارید، ما نیز با هر طریقی که قانون اجازه می دهد از شما تقدیر خواهیم کرد.

مدیرعامل تنها یوتیلیتی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ابراز داشت: ما اولین شرکتی بودیم که پیشنهاد ارائه‌ی پتروکارت به پرسنل محترم شرکت ها را داشتیم و همواره در تلاشیم تا گوشه ای از زحمات بی دریغ شما عزیزان را در حد توان جبران کنیم زیرا که ما یک خانواده ایم و باید در کنار یکدیگر باشیم.

محمد محاسن نماینده کارگری شرکت فجر انرژی خلیج فارس نیز در این مراسم ضمن تقدیر از نگاه ویژه و حمایت های مدیرعامل این شرکت گفت: ایجاد امنیت شغلی برای کارگران یک وظیفه ی شرعی است، امروز در شرکت فجر می‌بینیم که مدیرعامل این شرکت با پشتیبانی های بی بدیلشان این امنیت و ثبات شغلی را برای کارگران غیور شرکت فجر به ارمغان آورده اند و ما مدیون این حمایت ها هستیم و برای پیشرفت و توسعه و خلق موفقیت در این شرکت از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

 لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از کارگران برتر شرکت فجر انرژی خلیج فارس با اهدای هدایایی ویژه تقدیر به عمل آمد. از دیگر فعالیت های هر ساله شرکت فجر انرژی به مناسبت روز کارگر، برگزاری جشنواره ورزشی شامل رشته های مختلف و معرفی برندگان این مسابقات است.


1
1
رسانه جدید

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۶:۰۹
تعداد بازدید : ۴۸۷
کد خبر : ۹۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید