اخبار

سازمان محیط زیست استان خوزستان از فجر انرژی تقدیر کرد

سازمان محیط زیست استان خوزستان از فجر انرژی تقدیر کرد
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خوزستان با اهدای تندیس و لوح تقدیر، از اقدامات مهم و شاخص شرکت فجر انرژی در پیشگیری و کاهش آلودگی هوا تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فجر، اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان تلاش های یکساله فجر انرژی را قابل تقدیر دانست.

شرکت فجر انرژی مطالعات و پیگیری های نظام مندی برای بررسی عملیاتی بازگردانی و استفاده مجدد از گازهای دی اکسید کربن خروجی از نیروگاه برق و همچنین توسعه محصول به عنوان یک ابزار کاهش انتشارات صنعتی و نیروگاهی آغاز کرده و همچنان دنبال می کند.

بازدید میدانی طرح های موفق، حضور و حمایت از سمینارهای علمی پیرامون این موضوع و تشکیل جلسات کارشناسی و مدیریتی با فناوران این عرصه، از جمله فعالیت های سال جاری شرکت فجر انرژی در راستای تحقق امر علمی- اقتصادی- محیط زیستی است.

سمینار و نمایشگاه فناوری‌های نوین پیشگیری و کاهش آلودگی هوا که به مدت دو روز در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار شد، توسط حفاظت محیط زیست از شرکت‌های پتروشیمی پیشگام در حفاظت از محیط زیست در بخش کاهش و جلوگیری آلودگی هوا تقدیر شد

 گفتنی است شرکت فجر انرژی با تصفیه حجم عظیمی از پساب های صنعتی صنایع پتروشیمی منطقه، نقش بسزایی در حفظ محیط زیست دارد؛ به طوریکه پیش از این، از سوی سازمان حفاظت محیط زیست مورد تقدیر قرار گرفته است.


محیط زیست
 
 

env.taghdir

 

 

۱۹ بهمن ۱۴۰۲ ۱۲:۰۳
تعداد بازدید : ۷۲۹
کد خبر : ۹۰۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید