اخبار

84 ایثارگر فجر انرژی تبدیل وضعیت شدند

84 ایثارگر فجر انرژی تبدیل وضعیت شدند
علی پناه رئیس مجتمع شرکت فجر انرژی خلیج فارس گفت: از مجموع 108 پرونده ارائه شده برای طرح ایثارگری، 84 همکار ما تبدیل وضعیت شده و قرارداد با آنها منعقد شده است.

به گزارش روابط عمومی ظهر امروز به مناسبت روز آزادسازی خرمشهر نشست صمیمی ایثارگران و بسیجیان شرکت فجر انرژی خلیج فارس با رئیس مجتمع این شرکت  در سالن همایش ناحیه 2 این شرکت برگزار شد.

عبداله علی پناه رئیس مجتمع شرکت فجر انرژی خلیج فارس در ابتدا ضمن خوش آمدگویی اظهار داشت: 3 خرداد روز ملی مقاومت و آزادسازی خرمشهر قهرمان است که این موضوع همواره به عنوان مقدمه ای برای آغاز ایرانی قوی شناخته می شود.

وی افزود: ایرانی قوی حاصل تلاش شما کارکنان است که بتوانید برای اقتصاد ملی تلاش کنید؛ تاثیر شما بر اقتصاد و زندگی مردم به شدت مشهود است.

رئیس مجتمع شرکت فجر انرژی خلیج فارس بیان کرد: 108 نفر از همکاران ایثارگر ما در شرکت فجر انرژی خلیج فارس پرونده خود را برای تبدیل وضعیت ارائه کردند که از این تعداد 84 نفر تبدیل ضعیت شده و قرارداد آنها تغییر کرده و مابقی در مرحله بررسی پرونده هستند.

در پایان این نشست ایثارگران به بیان دغدغه ها و سوالات خود پرداخته و کارشناسان و روسای واحدهای امور اداری به پاسخگویی به این موضوع پرداختند.

 

2
1
1
1

1

رسانه جدید  

۲ خرداد ۱۴۰۲ ۱۸:۲۹
تعداد بازدید : ۱,۹۲۹
کد خبر : ۸۵۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید