اخبار

نمایشگاه بیست و ششم نفت، گاز و پتروشیمی، فرصتی ویژه برای ارتباط فجر انرژی با تولیدکنندگان داخلی

نمایشگاه بیست و ششم نفت، گاز و پتروشیمی، فرصتی ویژه برای ارتباط فجر انرژی با تولیدکنندگان داخلی
مذاکره و گفتگوهای فشرده با تولیدکنندگان و تامین کنندگان ایرانی تا حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت فجر انرژی در غرفه سازندگان و اعزام کارشناسان فجر برای بررسی دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان جزو برنامه های امسال شرکت فجر انرژی خلیج فارس در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس، یکی از ویژگی های تامین کالا و خدمات در شرکت فجر، روش ابتکاری استعلام سیستمی و فراگیر است. این روش که با نام "سامانه مدیریت ارتباط با تامین کنندگان" شناخته شده است؛ در طول چند سال فعالیت خود( مرحله اول از سال 93 و مرحله دوم از سال 98) تحسین تامین کنندگان  را از نظر شفاف سازی، سرعت عمل و حداقل کردن دخالت افراد در فرایند خرید به دنبال داشته است.

در فرصت نمایشگاه بیست و ششم نفت و گاز در نمایشگاه بین المللی تهران، فرصت تشکیل جلسه حضوری و گفتگو با تامین کنندگان و پرسش و پاسخ آنها فراهم شد و کارشناسان فجر از این فرصت و گفتگوهای تنگاتنگ برای افزایش شفاف سازی و ارتباط موثرتر و فراگیرتر بهره بردند.

این گزارش می افزاید در نمایشگاه بین المللی که پس از فروکش کردن بیماری ویروسی ناشی از کووید 19 با استقبال فراوان شرکتهای داخلی روبرو بود؛ مدیرعامل شرکت و اعضای هیات مدیره ، با حضور در غرفه های متعددی از سازندگان داخلی برای افزایش همکاری ها شروع به رایزنی کردند. در این دیدارها، ضمن اشاره به ادامه  حمایت های  فجر از شرکتهای تولید کننده دانش بنیان داخلی،  بر لزوم افزایش کیفیت قطعات و دستگاههای ساخته شده و همچنین رفع موانع احتمالی زنجیزه تامین تجهیزات فجر انرژی تاکید شد.

همچنین با هدف ادامه همکاری ها پس از زمان برگزاری نمایشگاه، بر برگزاری جلسات و ملاقات های کاری تاکید شد.

شایان ذکر است به منظور افزایش سطح همکاری ها و کشف استعدادهای نو در شرکتهای سازنده داخلی، گروهی از کارشناسان و مهندسین شرکت فجر به نمایشگاه اعزام شده و موفق به گفتگو و کشف فرصتهای تجاری جدید برای کمک به زنجیره تامین گردیدند.


پترو نمایشگاه
نفت و پترو نمایشگاه
نفت و پترو
 

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۶:۱۴
تعداد بازدید : ۱,۷۸۵
کد خبر : ۷۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید