اخبار

۶ گام بزرگ فجر برای حمایت از اشتغال در شهرستان بندرماهشهر

۶ گام بزرگ فجر برای حمایت از اشتغال در شهرستان بندرماهشهر
شرکت فجر انرژی خلیج فارس در اولین نمایشگاه توانمند سازی و حمایت از شرکت های منطقه ۶ تفاهم‎‌نامه با شرکت های شهرستان بندرماهشهر امضا کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس، صبح امروز اولین نمایشگاه توانمندی و حمایت از شرکت های منطقه بندرماهشهر کار خود را در این شهرستان آغاز کرد.
شرکت فجر انرژی خلیج فارس در این نمایشگاه ۶ تفاهم‌نامه با شرکت‌های شهرستان بندر ماهشهر در زمینه های تامین اسیدسولفوریک، صنایع دستی، لباس های ایمنی و کار و انواع دستمال کاغذی و لیوان کاغذی امضا کرده است.
این تفاهم‌نامه ها در راستای حمایت از‌ مشاغل کوچک و بومی بندرماهشهر بوده که در ایجاد فرصت های شغلی نقش بسیار مهمی داشته است.
مدیران فجر در حاشیه این نمایشگاه از غرفه های شرکت های منطقه بازدید کرده تا علاوه بر نیاز سنجی با شرکت های توانمند بندرماهشهر اشنا شوند.
نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت های منطقه در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت‌های پتروشیمی مستقر در بندرماهشهر به مدت ۳ روز در شهرک بعثت این شهرستان برپا شده است.

گفتنی است پیش از این نیز در قالب طرح های خدمات محور با مشارکت هلدینگ خلیج فارس و شرکتهای تابعه، ایجاد و توسعه شغل پایدار در کسب و کارهای کوچک و خانگی برای خانواده های نیازمند برنامه جامعی تعریف، تدوین، اجرا شده و هم اکنون نظارت بر اثربخشی برنامه نیز در حال پیگیری است.

رسانه جدید

 

نمایشگاه ماهشهر

 

نمایشگاه ماهشهر

 

نمایشگاه ماهشهر

 

نمایشگاه ماهشهر

 

نمایشگاه ماهشهر

 

نمایشگاه ماهشهر

۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ۲۳:۴۹
تعداد بازدید : ۲,۳۳۶
کد خبر : ۶۹۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید