اخبار

مدیرعامل فجر انرژی خبر داد:

با تلاش کارکنان فجر نیمی از کسری برق استان خوزستان تامین می شود

با تلاش کارکنان فجر نیمی از کسری برق استان خوزستان تامین می شود
زال خانی مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس با اشاره به تلاش و پشتکار کارکنان فجر گفت: به همت کارکنان فجر نیمی از کسری برق مورد نیاز استان خوزستان توسط شرکت فجر تامین می شود.

به گزارش روابط عمومی فجر، صبح امروز مراسم تقدیر از کارگران برتر با حضور مدیرعامل، نمایندگان شرکت های پیمانکاری فعال در فجر و روسای امور مرتبط با روز کارگر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن همایش فجر 2 برگزار شد.

در این مراسم که هر ساله در روز جهانی کار و کارگر برگزار می شود 20 نفر از کارکنان و کارگران برتر شرکت فجر انرژی خلیج فارس مورد تقدیر و تشویق قرار گرفتند. این کارکنان از نظر نظم، انضباط، اخلاق و رعایت نکات ایمنی و بهداشتی از سوی روسای امور خود نمونه و الگو معرفی شده بودند.

علی زال خانی مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس در این مراسم بر نقش مهم فجر انرژی با اشاره به روزهای سخت نیاز مردم به برق اظهار کرد: هم اکنون با تلاش و کوشش کارکنان فجر قطعی برق منطقه به حداقل رسیده است.

وی ادامه داد : شخصا" قدردان کارکنان با تلاش و کوشای فجر انرژی هستم؛ فجر با این کوشش و همت این کارکنان، علاوه بر حفظ و پایداری صنعت، برای خانواده ها رفاه و آسایش خلق می کند. کارکنان فجر با تلاش و پشت کار خود تقریبا نیمی از کسری برق استان خوزستان را تامین کرده اند.

مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس در پایان خاطرنشان کرد: کارکنان ما باعث شده اند که سختی کمتری بر مردم استان خوزستان بگذرد و این امر مایه مباهات و افتخار ما و انها است.

روز کارگر

 

روز کارگر

 

رسانه جدید

۴ خرداد ۱۴۰۰ ۱۶:۲۱
تعداد بازدید : ۱,۹۵۹
کد خبر : ۶۹۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید