اخبار

فجر انرژی 21 ساله شد

فجر انرژی 21 ساله شد
آئین بیست و یکمین سالگرد کلنگ زنی و ایجاد شرکت فجر انرژی خلیج فارس با حضور مدیرعامل این شرکت و نمایندگانی از بخش های مختلف فجر در این شرکت برگزار شد.

3 مرداد سال 1377 بود که شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصمیم گرفت به منظور پایداری تولید شرکت هایی که قرار است در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مستقر شوند شرکتی برای تولید متمرکز سرویس های حیاتی تاسیس کند، 18 اسفند سال 77 کلنگ فجر به زمین خورد تا کارکنان این شرکت با توان و همت خود فجر را به مرحله بهره برداری برسانند. حال 21 سال از روز کلنگ زنی میگذرد و کارکنان این شرکت با تمام توان خود با حفظ پایداری تولید فجر، خط تولید شرکت های منطقه را فعال نگه داشته اند.

به گزارش روابط عمومی فجر، صبح امروز جشن بیست و یکمین سالگرد کلنگ زنی و ایجاد شرکت فجر انرژی خلیج فارس با حضور مدیرعامل این شرکت و نمایندگانی از بخش های مختلف این شرکت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن اجتماعات فجر ناحیه 2 برگزار شد.

علی زال خانی مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن بیست و یکمین سالگرد کلنگ زنی و ایجاد شرکت فجر انرژی خلیج فارس گفت: به طور قطع، پایداری فجر چیزی جز حاصل تلاش، خوش فکری، دقت و مسئولیت شناسی همکاران نبوده است.

 در پایان این مراسم نیز همه حاضرین به نمایندگی از دیگر کارکنان این شرکت کیک بیست و یک سالگی فجر را بریدند.


جشن 21 سالگی فجر
جشن 21 سالگی فجر
جشن 21 سالگی فجر
جشن 21 سالگی فجر
جشن 21 سالگی فجر
جشن 21 سالگی فجر
جشن 21 سالگی فجر
جشن 21 سالگی


۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
تعداد بازدید : ۱,۹۰۲
کد خبر : ۶۷۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید