اخبار

شب قرآنی خانواده فجر

شب قرآنی خانواده فجر
خانواده‌های فجر به بهانه تجلیل از مقام‌آوران هشتمین مسابقات قرآنی فجر، شبی قرآنی را در کنار هم سپری کردند.
به گزارش روابط عمومی فجر، مراسم تجلیل از مقام آوران هشتمین دوره مسابقات مقدماتی حفظ و قرائت قرآن کریم در مسجد ناحیه ۲ فجر به همت پایگاه مقاومت بسیج فجر برگزار شد.
در این مراسم که با حضور زال خانی مدیرعامل شرکت فجر انرژی خلیج فارس برگزار شد از مقام آوران مسابقات قرآنی تقدیر به عمل آمد.
خانواده‌های فجر پس از اقامت نماز در کنار یکدیگر به قرائت قرآن پرداخته و پس از برگزاری مراسم تجلیل از مقام‌آوران شام را در کنار یکدیگر صرف کردند.
هشتمین مسابقات قرآنی فجر در سه بخش  فرزندان، همسران، بانوان شاغل و کارکنان فجر انرژی خلیج فارس از دوشنبه ۹ دی ماه به مدت ‌۲ روز با حضور بیش از 100 شرکت کننده برگزار شده بود.
بخش کارکنان این مسابقات با 23 شرکت کننده در نماز خانه ناحیه 2 فجر انرژی، بخش همسران و بانوان شاغل با 30 شرکت کننده و فرزندان با 52 شرکت کننده در خانه فرهنگ فجر واقع در شهرک بعثت برگزار شده است.
لازم به ذکر است که پنجمین دوره مسابقات قرآنی فجر انرژی برای فرزندان در رده سنی 5 تا 18 سال بوده که با استقبال فراوان فرزندان کارکنان فجر انرژی همراه بوده است؛ هفتمین دوره مسابقات قرآنی فجر نیز سال گذشته با حضور 97 شرکت کننده در بخش شفاهی و 72 شرکت کننده در بخش کتبی در مجموعه فجر انرژی خلیج فارس برگزار شده است.

نفرات اول تا سوم این مسابقات برای شرکت در هشتمین دوره مسابقات اذان، حفظ، قرائت قرآن کریم،  مفاهیم نهج البلاغه و مهدویت صنایع پتروشیمی کشور که بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد به دبیرخانه این مسابقات معرفی می‌شوند.

اختتامیه مسابقات قرآنی

 

اختتامیه مسابقات قرآنی

 

اختتامیه مسابقات قرآنی

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۵۶
تعداد بازدید : ۲,۳۱۰
کد خبر : ۵۸۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید