اخبار

مدیرکل محیط زیست خوزستان: فعالیت شرکت فجر انرژی در راستای حمایت از محیط زیست است

مدیرکل محیط زیست خوزستان:  فعالیت شرکت فجر انرژی  در راستای حمایت از محیط زیست است
اشرفی مدیرکل محیط زیست استان خوزستان در بازدید از شرکت فجر انرژی خلیج فارس گفت: فعالیت شرکت فجر انرژی خلیج فارس در راستای حمایت از محیط زیست بوده است

به گزارش روابط عمومی فجر، محمدجواد اشرفی مدیرکل  سازمان حفاظت محیط زیست استان خوزستان به همراه تعدادی از معاونین و رئیس اداره محیط زیست شهرستان بندرماهشهر از شرکت فجر انرژی خلیج فارس بازدید کردند.

غلامعلی زال خانی در جلسه‌ با مدیرکل محیط زیست خوزستان ضمن خیر مقدم به حضار اظهار داشت: ما سال‌های زیادی است که در زمینه محیط زیست الزامات را رعایت کرده و سازمان محیط زیست همواره در رعایت این الزامات در کنار ما بوده است.

وی افزود: ما با محصولات شرکتمان در کنار صنعت بوده و با مسئولیت‌های اجتماعی خود به جامعه کمک می‌کنیم؛ با ایجاد شبکه پایدار برق و ثبات جریان برق در منطقه از روشن شدن فلرهای برخی مجتمع‌های همجوار جلوگیری کرده ایم.

مدیرعامل فجر انرژی خلیج فارس بیان کرد: در ساختار واحد آب ما کمترین مواد شیمیایی به کار رفته و ما با استفاده از روش اسمز معکوس درصد زیادی از آب خروجی سیستم ها را بازچرخانی کرده ایم.

وی گفت: ما در تابستان امسال بیش از سال های گذشته به سامانه سراسری برق  کشور تزریق کردیم تا امسال شاهد کمترین قطعی برق در استان خوزستان باشیم.

محمد جواد اشرفی نیز اظهار داشت: فعالیت شرکت فجر انرژی خلیج فارس در راستای حمایت از محیط زیست بوده و شما تاکنون فرصتی برای منطقه ویژه و کمک حالی برای محیط زیست بوده‌اید.

مدیرعامل فجر انرژی خلیج فارس افزود: شرکت فجر انرژی خلیج فارس کمک بسیار زیادی برای حفاظت از محیط زیست انجام داده و نمی‌توان این موضوع را بازگو نکرد.

در پایان محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان خوزستان و هیئت همراه به همراه غلامعلی زال خانی مدیرعامل فجر انرژی خلیج فارس از واحد های مختلف فجر 1 و 2 بازدید کردند.
۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۴۳
تعداد بازدید : ۱,۶۱۸
کد خبر : ۵۸۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید