اخبار

جلسه هم اندیشی کارکنان و مدیرعامل پتروشیمی فجر برگزار شد.

جلسه هم اندیشی کارکنان و مدیرعامل پتروشیمی فجر برگزار شد.
هم اندیشی با حضور بیش از ۶۰ نفر از کارکنان قرارداد مدت معین برگزار و کارکنان دغدغه ها و خواسته های خود را در فضای دوستانه و صمیمی با مدیرعامل مطرح نمودند.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فجر نشست صمیمانه کارکنان و مدیرعامل پتروشیمی فجر  در سالن همایش شرکت برگزار شد.
در این هم اندیشی زال خانی گفت: در پتروشیمی فجر همه افراد شاغل با هر نوع قرارداد استخدامی، کارکنان پتروشیمی فجر هستند و سنجه تشویق کارکنان کارایی و توانایی آنها در انجام صحیح و بموقع امور محوله است و نوع قرارداد تاثیری بر آن ندارد.
در این هم اندیشی که با حضور بیش از ۶۰ نفر از کارکنان قرارداد مدت معین برگزار شد کارکنان دغدغه ها و خواسته های خود را در فضای دوستانه و صمیمی با مدیرعامل مطرح نمودند.
 زال خانی پس از شنیدن نظرات کارکنان در پاسخ به سوال همکاران درباره مسکن گفت: در این زمینه پتروشیمی فجر برای تهیه مسکن کارکنان واجد شرایط جزء پیشگامان بوده و پیگیری های لازم تا بدست امدن نتیجه مطلوب را ادامه خواهد داد و هر گونه طرح جایگزین باید معقول و سنجیده باشد.
در ادامه مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت خواسته های همکاران را پیگیری و نتیجه را اطلاع رسانی خواهد نمود.

در پایان زال خانی با اشاره به این که پتروشیمی فجر همانند تمامی سازمان ها یک سیستم است و زمانی تولید پایدار خواهیم داشت که  تمام اجزا به صورت منظم و دقیق در کنار هم کار کنند و به همکاران توصیه نمود که همه با هم تلاش کنیم تا فجر مانند همیشه این تولید پایدار را حفظ نماید.


معین

 

 معین

 

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
تعداد بازدید : ۱,۷۷۴
کد خبر : ۵۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید