اخبار

دوره آموزشی مدیریت بهینه کنترل موجودی و شرح استاندارد کالا در پتروشیمی فجر

دوره آموزشی مدیریت بهینه کنترل موجودی و شرح استاندارد کالا در پتروشیمی فجر
این دوره در راستای مدیریت قطعات یدکی و بررسی روش های بهینه کنترل موجودی و ارزیابی فرآیندهای زنجیره تأمین در پتروشیمی فجر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ؛دوره آموزشی مدیریت بهینه موجودی و شرح استاندارد کالا با حضور مدیر بازرگانی و پرسنل اداره بارزگانی در سالن همایش این مجتمع برگزار شد.
یکی از عواملی که باعث ایجاد مشکل در فرآیند خرید و انبارش می شود، استاندارد و یکپارچه نبودن شرح کالاها است که باعث ایجاد موانع زیادی در ارتباط  میان متقاضی ، انبار ، تدارکات و تامین کننده می شود، از اشکالات بوجود آمده میتوان طولانی شدن زمان خرید ، افزایش کالای عودتی و عدم شناسایی صحیح کالاها در انبار را نام برد، همچنین بهینه نمودن روشهای کنترل موجودی باعث تامین بموقع کالاهای حیاتی و ضروری در راستای تولید پایدار و جلوگیری از انباشتگی کالهای غیرضروری و خواب سرمایه می گردد.

این دوره آموزشی در راستای مدیریت قطعات یدکی و همچنین بررسی روش های بهینه کنترل موجودی و ارزیابی فرآیندهای زنجیره تأمین براساس مدل اکتاگون می باشد.

با برگزاری این دوره آموزشی راه کارهای عملی رفع اشکالات مذکور بررسی و تبادل نظر گردید و تصمیمات اصلاحی لازم اتخاذ گردید که گزارش نتیجه به مدیریت مجتمع منعکس خواهد شد.

 بهینه

۱۲ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۳۴
تعداد بازدید : ۲,۰۱۱
کد خبر : ۵۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید