اخبار

اقدامات پتروشیمی فجر برای همیاری به سیل زدگان و جلوگیری از آثار سیل بر فعالیت صنایع پتروشیمی

اقدامات پتروشیمی فجر برای همیاری به سیل زدگان و جلوگیری از آثار سیل بر فعالیت صنایع پتروشیمی
تشکیل جلسات مدیریت بحران، همراهی با ستاد مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی،تامین ماشین آلات سنگین برای کمک به شرکت آب جنوب شرق مبتنی بر اقدامات پیشگیرانه،تهیه و ارسال کالاهای مورد نیاز سیل زدگان از اقدامات مسئولانه پتروشیمی فجر در پی وقوع سیل استان خوزستان است.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فجر، در پی وقوع سیل در استان خوزستان و استان های همجوار، جلسات مدیریت بحران برای مقابله با آثار سیل بر صنایع پتروشیمی منطقه تشکیل شد و هماهنگ با سیاست های مدیریت بحران منطقه ویژه اقتصادی و استانداری خوزستان، تدابیر لازم از جمله حضور تمام وقت روسای امور و واحدها در منطقه عملیاتی اتخاذ گردید.

در گام اول همیاری به هموطنان سیل زده، این شرکت اقدام به خرید و ارسال 100 تخته پتو، مواد خوراکی شامل 1 تن برنج،600 قوطی کنسرو، 180 لیتر روغن و سایر مواد مورد نیاز اعلام شده سیل زدگان نمود و به سازمان هلال احمر استان خوزستان و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تحویل داد.

گزارش روابط عمومی می افزاید برای جلوگیری از ورود سیلاب به سمت ساکنان منطقه کوت امیر و همچنین حفظ تاسیسات آبرسانی، این شرکت با تهیه ماشین آلات سنگین از جمله 4 دستگاه کمپرسی،یک دستگاه بیل مکانیکی و یک دستگاه لودر با شرکت آب جنوب شرق همکاری نموده و علاوه بر آن برای همکاری با سایر دستگاهها پیش بینی لازم را  بعمل آورده است.

در گامهای بعدی، این شرکت ضمن فراخوان برای واریز کمکهای نقدی کارکنان به شماره حساب هلال احمر،اعزام داوطلبانه کارکنان جهت خدمات رسانی، طرح اعطای داوطلبانه یک تا چند روز حقوق به سیل زدگان را نیز در برنامه کاری خود تعریف کرده که این فعالیت ها در حال اجرا می باشد.


۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۲,۰۲۳
کد خبر : ۵۱۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید