اخبار

گزارش یک رویداد مسئولانه از پتروشیمی فجر/نهال کاری به مناسبت هفته درختکاری و روز شهید

گزارش یک رویداد مسئولانه از پتروشیمی فجر/نهال کاری به مناسبت هفته درختکاری و روز شهید
مدیرعامل پتروشیمی فجر در آیین نهال کاری شرکت: ترجیح و تصمیم شورای راهبردی بر تقویت زیرساختها در منطقه است.

به یاد شهدای خانواده کارکنان پتروشیمی فجر و با حضور مدیرعامل شرکت، سرپرست آموزش و پرورش بندر امام خمینی ، رییس اداره منابع طبیعی شهرستان ماهشهر  و دانش آموزان یکی از مدارس بندر امام خمینی،  30 اصله نهال ثمر دار در حیاط آن دبستان کاشته شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فجر در این آیین که با ابتکار پایگاه مقاومت بسیج شرکت و روز 21 اسفندماه برگزار شد، غلامعلی زال خانی مدیرعامل شرکت ضمن تاکید بر رعایت مسئولیت اجتماعی شرکتی گفت: بخش قابل توجهی از تصمیمات و مصوبات شورای راهبردی در حوزه آموزش و پرورش است . وی با اشاره به لزوم حفظ و نگهداری فضاهای سبز ایجاد شده ،به حوزه وسیعتر مسئولیت اجتماعی پرداخت و افزود: تصمیم اعضای شورای راهبردی مدیران عامل شرکتها بر عمرانی بودن و تقویت زیرساختها در منطقه است که این مصوبات توسط شرکت عملیات غیر صنعتی اجرا می شود.

مسیر پیشنهادی این مصوبات نیز از سوی فرمانداری ومدیران شهری است و ما علاقمند به ساختارمند بودن کمک ها هستیم.

همچنین در این آیین، عبدالعلی جلیلیان رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ماهشهر  اظهار داشت:پتروشیمی فجر 2100 اصله درخت متنوع تامین و در اختیار منابع طبیعی قرار داده که نهال ها در مدارس شهرستان، توزیع شده اند.

گفتنی است پیش از این، نیز پتروشیمی فجر 530 اصله درخت از سه گونه مختلف در مسیر جاده ماهشهر - امیدیه کاشته و مورد مراقبت قرار می دهد.

 


 

 
 

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۶:۱۷
تعداد بازدید : ۱,۸۵۹
کد خبر : ۵۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید