اخبار

مدیران اداره کل محیط زیست استان خوزستان از پتروشیمی فجر بازدید کردند

مدیران اداره کل محیط زیست استان خوزستان از پتروشیمی فجر بازدید کردند
تعدادی از مدیران اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان از واحدهای عملیاتی پتروشیمی فجر بازدید میدانی بعمل آورده و با مدیرعامل شرکت به بحث و تبادل نظر پرداختند.

روابط عمومی پتروشیمی فجر: این دیدار امروز دوشنبه 29 بهمن ماه با حضور جمال شاکری معاون فنی،هلنا کعبی رییس اداره محیط زیست انسانی و سیروس کریمی رییس اداره پایش حفاظت محیط زیست استان خوزستان و ایرج سلیمانی رییس حفاظت محیط زیست شهرستان بندر ماهشهر  و همچنین غلامعلی زال خانی مدیرعامل بهمراه جمعی از مدیران و کارشناسان پتروشیمی فجر و با هدف ارزیابی فعالیتهای شرکت پتروشیمی فجر در زمینه رعایت استانداردها و پروژه های مسئولانه انجام گرفت.

همچنین، نمایندگان اداره کل محیط زیست به صورت میدانی از واحدهای عملیاتی بازدید بعمل آورده و در این خصوص با کارشناسان به پرسش و پاسخ پرداختند.

لازم به ذکر است پتروشیمی فجر با دارا بودن دو واحد تصفیه پساب با ظرفیت 980 متر مکعب بر ساعت، تصفیه پسابهای صنعتی صنایع تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی را برعهده دارد.

همچنین بمنظور مدیریت و حفظ منابع آب، بخش بازیافت تصفیه آب های دور ریز واحد اسمز معکوس (موسوم به R.O.REJECT) را از سال 1395 راه اندازی نموده است.

 

 محیط زیست 1

۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۸:۵۷
تعداد بازدید : ۲,۴۱۱
کد خبر : ۴۸۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید