اخبار

تبریک و تقدیر مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از پتروشیمی فجر

تبریک و تقدیر مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از پتروشیمی فجر
به دلیل جایگاه استراتژیک پتروشیمی فجر به عنوان تامین کننده یوتیلیتی صنایع پتروشیمی منطقه ویژه و لزوم کنترل دقت و صحت آزمایش های انجام شده بر روی محصولات،دریافت و حفظ استاندارد 17025 آزمایشگاه اهمیت بالایی دارد.

جعفر ربیعی مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس، تمدید اعتبار گواهینامه استاندارد آزمایشگاهی مرکز ملی تایید صلاحیت ایران را به مدیرعامل و کارکنان پتروشیمی فجر تبریک گفت و از این دستاورد تقدیر کرد.

 به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فجر، به دلیل جایگاه استراتژیک این شرکت به عنوان تامین کننده یوتیلیتی صنایع پتروشیمی منطقه ویژه و لزوم کنترل دقت و صحت آزمایش های انجام شده بر روی محصولات ارائه شده به مشتریان دریافت و حفظ استاندارد 17025 آزمایشگاه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.
 با انجام اقدامات پیوسته چند ساله کارکنان آزمایشگاه و پشتیبانی سیاستهای کلان شرکت پتروشیمی فجر، این استاندارد استقرار یافته و کوشش در جهت حفظ آن منجر به تمدید اعتبار استاندارد گردید که این موفقیت، زمینه ساز رضایت شرکت های مستقر در منطقه ویژه و مجموعه هلدینگ خلیج فارس می باشد.
دریافت این استاندارد به این معنی است که آزمایشگاه ضمن دارابودن صلاحیت فنی تولید نتایج معتبر ، یک سیستم مدیریت را به کار گرفته و پایش می کند.

پیشینه خبر اینجاست:

yon.ir/0QYvr

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴
تعداد بازدید : ۱,۲۸۶
کد خبر : ۴۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید