اخبار

گواهینامه استاندارد کیفیت آزمایشگاه شرکت پتروشیمی فجر تمدید شد

گواهینامه استاندارد کیفیت آزمایشگاه شرکت پتروشیمی فجر تمدید شد
دریافت این استاندارد به این معنی است که آزمایشگاه، ضمن دارا بودن صلاحیت فنی و تولید نتایج معتبر، یک سیستم مدیریت را به کار گرفته و پایش می کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فجر،با انجام ممیزی مراقبتی استاندارد ISO 17025، آزمایشگاه شرکت موفق به تمدید این گواهینامه شد.

دریافت این استاندارد به این معنی است که آزمایشگاه، ضمن دارا بودن صلاحیت فنی و تولید نتایج معتبر، یک سیستم مدیریت را به کار گرفته و پایش می کند

این گزارش می افزاید ، ممیزی در دو زمینه الزامات کیفی و فنی انجام می شود و بر اساس روش های اجرایی تهیه شده در آزمایشگاه ، مستندات و سوابق مورد بررسی قرار می گیرد.این ممیزی توسط کارشناسان مرکز ملی تأیید صلاحیت ایران انجام می شود.

سیستم مدیریت سازمان، کنترل مدارک و مستندات، جایگاه و شرایط محیطی آزمایشگاه، روش های آزمون و کالیبراسیون و صحه گذاری روشها، سرویس و نگهداری تجهیزات، قابلیت ردیابی اندازه گیری ها، برنامه های کنترل کیفیت نتایج و... از الزامات فنی آزمایشگاه به شمار می‌آیند.

پتروشیمی فجر دارای دو آزمایشگاه مجهز صنعتی می باشد و  در هر شبانه روز بیش از 400 تست آزمایشگاهی مورد نیاز واحدهای فرآیندی را انجام می دهد. لازم به ذکر است در آبان ماه سال 1395 موفق به دریافت این گواهینامه شده است.

 

 

 

 

55555
44444
33333

 

 

 

 

 


۱ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۴۴
تعداد بازدید : ۲,۰۴۰
کد خبر : ۴۶۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید