اخبار

شکرانه برای تداوم پایداری در خدمات حیاتی پتروشیمی فجر

شکرانه برای تداوم پایداری در خدمات حیاتی پتروشیمی فجر
خیال راحت مشتریان،همسایگان، مردم استان و مسئولین از پایداری تولید محصولات پتروشیمی فجر ما را بر آن داشت تا شکرانه ای برای این همه تلاش تقدیم خوانندگان کنیم.

از سال 1385 که پتروشیمی فجر به عنوان قلب تپنده منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ، برای تضمین پایداری تولید، طرح های توسعه خود را تعریف نمود تا خاطر مشتریان خود_ یعنی صنایع عظیم مستقر در منطقه ویژه اقتصادی با 43 درصد تولید صنعت پتروشیمی کشور _ را بابت استمرار تولید محصولات حساس خود آسوده کند، 12 سال می گذرد.

سه سال بعد از آن تاریخ، در مهرماه  1388  واحدهای تولیدی در ناحیه 2 به مدار آمده و به شبکه سراسری یاری رساندند، بطوریکه گرمای طاقت فرسای شهرهای جنوبی استان خوزستان مانند شهرستان بندر ماهشهر، بندر امام خمینی،هندیجان و امیدیه و سایر شهرهای پیرامون با نعمت جریان  برق در منازل، مدارس و ادارات جای خود را به خنکای نسیم داد تا استان بتواند به حرکت خود ادامه دهد، کمکی که بعدها با تقدیر مدیران شبکه توزیع برق استان همراه بود.
از آن پس نیز با توسعه پروژه های راهبردی و یکپارچه سازی برق ناحیه 1 و 2، اتصال به پست 400 کیلو ولت و سایر اقدامات اطمینان بخش، پایداری شبکه برق را برای مشتریان و صنایع تحت پوشش خود با حذف قطعی برق به امری عادی تبدیل کرد. امری که از دغدغه های صنایع عظیم منطقه خارج شده است.
استمرار تولید چند ساله، باعث شد که مشتریان ،پایداری را "نقطه قوت " فجر تعریف کنند و در گفتگوی مدیران ارشد صنعت پتروشیمی از فجر برای تثبیت برق تقدیر شود.در کنار این دستاوردها، تعدادی از صنایع به مشتریان اضافه شده و به لطف پایداری ، محصولات فجر را ترجیح دادند.

7mehr

 

  اخیرا" درنتیجه دستاوردهای درخشان ، تجلیل از این شرکت برای کمک به صنعت برق نیز در زبان مدیران عالی صنعت برق کشور ،تکرار شده است.

دور اندیشی مدیران گذشته و حال شرکت و تلاش همراه با فداکاری کارگران و کارشناسان فجر،در کنار آموختن از تجارب سالیان گذشته، طعم شیرین آرامش و اطمینان را نه تنها به صنعت، بلکه به مدیران و مردم منطقه و استان هدیه نمود.
می رود تا این سرمایه و نعمت ارزشمند به جایگاههای والایی دست یازد و برای مرز و بوم ما نعمت های پیاپی به دنبال بیاورد.

 

 :eight_spoked_asterisk: برگرفته از قرآن کریم: "اگر شکرگزار باشید، به نعمت های شما می افزایم"

 

 

 بهنام صیفوری

17 آذرماه 1397
 

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۱
تعداد بازدید : ۸۸۰
کد خبر : ۴۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید