اخبار

پتروشیمی فجر به عنوان شفاف ترین ناشر بورسی از سازمان بورس و اوراق بهادار ایران لوح تقدیر گرفت.

پتروشیمی فجر به عنوان شفاف ترین ناشر بورسی از سازمان بورس و اوراق بهادار ایران لوح تقدیر گرفت.
شرکت پتروشیمی فجر از سوی سازمان بورس اوراق بهادار کشور و از میان 302 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار از منظر شفافیت،اطلاع رسانی به موقع بودن و قابلیت اتکا گزارش های صورت مالی و بودجه موفق به دریافت لوح تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فجر،سید جواد کاظمی عضو هیات مدیره و مدیر مالی شرکت پتروشیمی فجر درباره کسب این رتبه گفت: هرچه گزارشگری مالی یک شرکت شفاف تر، مطمئن تر و قابل اتکاتر باشد اعتماد سرمایه گذاران در بازار سرمایه به نماد این شرکت بیشتر خواهد شد و این اعتماد در سالهای متمادی به عنوان یک سرمایه و برند برای شرکت محسوب می شود.
وی افزود: شفافیت در حوزه های مالی، زیر ساخت اصلی توسعه اقتصادی هر کشور و سازمان محسوب می شود و امور مالی شرکت پتروشیمی فجر با رویکرد افزایش شفافیت در حوزه عملکردهای مالی، همواره سعی بر اعتمادسازی در بین سرمایه گذاران، سهامداران و ذینفعان شرکت داشته است.بهمین علت ،با توجه به عملکرد سال ۹۶ شرکت ،کسب رتبه های مطلوب در بازار سرمایه مؤید این ادعا بوده است .

این گزارش می افزاید در مراسم ویژه ای که ۲۹ فروردین  در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بورس،بانک و بیمه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد،شاپور محمدی رییس  سازمان بورس و اوراق بهادار ایران با اهدای لوح از  شرکت پتروشیمی فجر تقدیر کرد.

 

لوح تقدیر شفافیت مالی-بورس1

۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ۱۷:۴۵
تعداد بازدید : ۱,۸۱۹
کد خبر : ۴۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید