اخبار

پتروشیمی فجر تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی را کسب کرد

پتروشیمی فجر تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی را کسب کرد
پتروشیمی فجر تنها شرکت دریافت کننده تندیس سیمین جایزه ملی مدیریت مالی ایران در صنعت نفت،گاز ،پالایش و پتروشیمی کشور شد

پتروشیمی فجر تنها شرکت دریافت کننده تندیس سیمین جایزه مدیریت مالی ایران در صنعت نفت،گاز ،پالایش و پتروشیمی کشور شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی فجر،در هشتمین دوره برگزاری جایزه ملی مدیریت مالی ایران که مراسم آن دوشنبه سی ام بهمن در تهران برگزار شد؛پتروشیمی فجر در میان بیش از 100  بنگاه اقتصادی شرکت کننده از سراسر کشور به دلیل عملکرد مالی خود در سال 95 ،تندیس سیمین این جایزه را کسب کرد.

پتروشیمی فجر که چهارمین حضور خود را در این رویداد تجربه می‌کند، بعنوان اولین شرکت در بین شرکتهای پتروشیمی،پالایشی،گازی و نفتی،موفق به دریافت این جایزه شده است.

 

از معیارهای  ۳۲ گانه  ارزیابی سازمان‌ها و شرکت‌ها در این جایزه، بررسی صورت‌های مالی حسابرسی شده  به همراه گزارش حسابرسی، ارائه گزارش عملکرد بودجه و بودجه انعطاف‌پذیر برای سال جاری و پیش‌بینی آن برای سال آینده ،میزان تاثیرگذاری استراتژی های مالی در دستیابی به اهداف کلان سازمان و تکمیل اظهارنامه حضور در جایزه است.

 

جایزه ملی مدیریت مالی ایران  هر ساله با هدف حمایت مدیریت مالی حرفه ای ،تشویق و ترغیب شرکتها برای بهبود نقاط ضعف و ایجاد فضای رقابتی و حرفه ای در سه سطح تندیس، تقدیرنامه و گواهینامه برگزار می شود که سطح تندیس به سه بخش بلورین، سیمین و زرین تقسیم‌بندی می‌شود.

۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۸۱۵
کد خبر : ۴۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید