اخبار

عرضه دستاوردها و خدمات پتروشیمی فجر در نمایشگاه بورس

عرضه دستاوردها و خدمات پتروشیمی فجر در نمایشگاه بورس
پتروشیمی فجر در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در نمایشگاه بین المللی تهران حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی فجر، این شرکت با هدف تعامل با فعالان بازار سرمایه، رایزنی در زمینه های مالی، نظیر امور سهام و بورس در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حاضر شد.
کارشناسان این شرکت در قالب غرفه هلدینگ خلیج فارس، با مشارکت تعدادی از شرکتهای تابعه بورس در سالن خلیج فارس نمایشگاههای بین المللی تلاش خود را برای تحقق اهداف نمایشگاه بکار بردند.
رایزنی با تعدادی از فعالان کلیدی اقتصاد، بازرگانی و رسانه ای مرتبط با کسب و کار این شرکت از اقداماتی بود که در طی این نمایشگاه حاصل شد.
این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه محسوب می شود، سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در این زمینه برپا می گردد.
در این فرصت، شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را معرفی نمایند.
دهمین دوره نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در تاریخ 26 الی 29 فروردین ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : ۳,۲۸۱
کد خبر : ۳۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید