اخبار

آیین تجلیل از بازنشستگان پتروشیمی فجر

آیین تجلیل از بازنشستگان پتروشیمی فجر
آیین تجلیل از پنج نفر از بازنشستگان شرکت پتروشیمی فجر با حضور مدیران ارشد این شرکت انجام شد.

آیین تجلیل از پنج نفر از بازنشستگان شرکت پتروشیمی فجر با حضور مدیران ارشد این شرکت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی فجر، آیین تجلیل از بازنشستگان این شرکت، ظهر امروز (دوشنبه نیمه آذر ماه 1395) با حضور مدیرعامل، مدیران و روسای امور این شرکت برگزار شد.

قاسم درویشی، فریدون کاظمی، عطاالله اسدی، بهرام روزبازار و عبداله چنعانی، پس از سپری شدن سالهای خدمت، سرانجام در شرکت پتروشیمی فجر بازنشسته شدند.

علیرضا شمیم، مدیر عامل پتروشیمی فجر در مراسم تجلیل بازنشستگان، ضمن تاکید بر سلامت اخلاقی و کاری این همکاران، در خصوص لزوم بهره گیری از دانش همکاران بازنشسته اظهار کرد: با وجود سیستم مدیریت دانشی که در شرکت پتروشیمی فجر استقرار یافته است، یکی از کارهای مهم ما بهره گیری بهینه از دانش و تجربه ی عزیزان بازنشسته از طریق این سیستم است.

این بازنشستگان همگی در سالهای پایانی خدمت خود از جمله مسئولین فجر بودند و طی چند سال گذشته ریاست واحدهای حراست، برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات، خطوط ارتباطی از بهره برداری، خدمات و حسابداری مدیریت را به مسئولین بعدی تحویل داده اند.

در این مراسم، حضار به بیان خاطراتی از تجلیل شوندگان پرداختند و در پایان، به هر کدام از ایشان هدیه ای نفیس و لوح تقدیری با امضای مدیرعامل شرکت اهدا گردید.

۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۲,۸۲۰
کد خبر : ۳۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید