اخبار

پتروشیمی فجر میزبان اجلاس مدیران عامل شرکتهای پتروشیمی شد

پتروشیمی فجر میزبان اجلاس مدیران عامل شرکتهای پتروشیمی شد
شششمین گردهمایی مدیران عامل شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر به میزبانی پتروشیمی فجر برگزار شد.

شششمین گردهمایی مدیران عامل شرکت های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر به میزبانی پتروشیمی فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فجر،  ششمین گردهمایی مدیران عامل مجتمع های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر 16 تیر با حضور مهندس عباس شعری مقدم معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مهندس عادل نژادسلیم مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس (هلدینگ) به همراه سایر مدیران عامل مجتمع های پتروشیمی به میزبانی پتروشیمی فجر  برگزار شد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در این نشست بر انتقال و تبادل تجربه های مجتمع های پتروشیمی در راستای هم افزایی و افزایش تعاملات تأکید کرد.

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس هم در این نشست حفظ محیط زیست را یکی از اولویت های شرکت های پتروشیمی برشمرد و بر اولویت حفظ محیط زیست در روند توسعه و افزایش تولید تأکید کرد.

مدیرعامل پتروشیمی فجر نیز به جایگاه یوتیلیتی در مجتمع های  صنایع پتروشیمی اشاره کرد و گفت: پتروشیمی فجر به عنوان تأمین کننده یوتیلیتی مجتمع های پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر  با توجه به نقاط قوت و ضعف موجود و در راستای خدمت رسانی بهتر اقدام به بازنگری اهداف راهبردی خود از جمله آرمان این مجتمع کرده است .

مهندس علیرضا شمیم  افزود: با توجه به رویکرد جدید و با برنامه ریزی های صورت گرفته و وجود ظرفیت های خالی بالقوه در تأمین انرژی، در یک افق پنج ساله به بازار انرژی کشورهای منطقه وارد خواهیم شد.

در ادامه این گردهمایی مهندس علی محمد بساق زاده مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گزارش تولید مجتمع های پتروشیمی منطقه ماهشهر را ارائه کرد. سپس مهندس علی یزدانی مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی ماهشهر به مسائل عمومی این منطقه اشاره کرد و  در پایان هم مدیران عامل حاضر در این جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در پایان اجلاس ، مدیران عامل شرکتها و سایر مهمانان در ضیافت افطار پتروشیمی فجر در مجتمع حضور یافتند.

۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۴۴۶
کد خبر : ۲۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید