اخبار

پتروشیمی فجر 4 ستاره شد

 پتروشیمی فجر 4 ستاره شد
در چهارمین جشنواره تعالی صنعت پتروشیمی، پتروشیمی فجر چهار ستاره شد.

در چهارمین جشنواره تعالی صنعت پتروشیمی، پتروشیمی فجر چهار ستاره شد.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی فجر؛«محمد علی محسنی» سرپرست تضمین کیفیت این شرکت با اعلام این خبر اظهار کرد: در چهارمین جشنواره تعالی صنعت پتروشیمی که با هدف تعالی صنایع پتروشیمی در 14 اسفند 92 به کار خود پایان داد، شرکت پتروشیمی فجر پس از ارزیابی چهار ستاره شد.

 وی با اشاره به اینکه این جشنواره در چهار سطح تولیدی، خدماتی، صنعتی و پروژه ای برگزار شد، افزود: این جشنواره برای چهارمین سال متوالی است که در راستای رسیدن به تعالی مطابق با الگوی اروپایی در ایران برگزار می شود و امسال نسبت به دوره های قبل از استقبال باشکوهی برخوردار بود.

محسنی افزود: در این دوره 95 شرکت تولیدی، خدماتی و پروژه ای مطابق با الگوی تعالی اروپایی مورد ارزیابی قرار گرفتند و شرکت پتروشیمی فجر توانست با جهش مناسب  نسبت به سال گذشته موفق به کسب لوح تقدیر 4 ستاره از این جشنواره شود.

سرپرست تضمین کیفیت پتروشیمی فجر در خصوص چگونگی دریافت این  تقدیرنامه  تشریح کرد: در این راستا  تیمهای تعالی که هریک از آنها با توجه به معیار و زیر معیار های تعالی سازمانی اقدام به جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها و در نهایت تدوین اظهارنامه کردند. پس از بررسی مستندات و همچنین ارزیابی فرآیند های تعالی این شرکت را با روشهای مصاحبه، آمار گیری و بازدید از محلها مورد کاوش دقیق قرار دادند و در نتیجه پتروشیمی فجر توانست ضمن ارتقای جایگاه خود نسبت به سال گذشته لوح تقدیر 4 ستاره دریافت کند.

وی خاطرنشان کرد: مدل تعالی سازمانی مدلی است که سازمانها را در دو بخش توانمندساز و نتایج و در 9 معیار شامل رهبری، استراتژی، کارکنان، تامین کننده ها و شرکا، فرایندها و محصولات خدمات، نتایج مربوط به مشتریان، نتایج مربوط به کارکنان و نتایج عملکرد خود سازمان بررسی می کند.

بد نیست بدانید؛ در دوره نخست این جشنواره شرکت پتروشیمی فجر موفق به کسب گواهی  اهتمام به تعالی، در دوره دوم 2ستاره، در دوره سوم 3ستاره و اکنون در دوره چهارم برگزاری این جشنواره 4ستاره شد.

۱۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۰:۰۰
تعداد بازدید : ۶۶۸
کد خبر : ۲۲۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید