اخبار

دفترچه آزمون استخدامی پتروشیمی بندر امام منتشر شد

دفترچه آزمون استخدامی پتروشیمی بندر امام منتشر شد
به دنبال برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هلدینگ خلیج فارس در جهت جذب نیروی انسانی متخصص مورد نیاز و ایجاد فرصت اشتغال برابر با اولویت جذب نیروهای بومی، دفترچه آزمون استخدامی پتروشیمی بندر امام منتشر شد.
به دنبال برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هلدینگ خلیج فارس در جهت جذب نیروی انسانی متخصص مورد نیاز و  ایجاد فرصت اشتغال برای فارغ التحصیلان جوان مراکز آموزش عالی در شرکت‌های پتروشیمی با اولویت جذب نیروهای بومی، دفترچه آزمون استخدامی پتروشیمی بندر امام منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی فجر به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی شیمی، نفت، پلیمر، مکانیک، برق، کنترل و ابزار دقیق، صنایع، کامپیوتر، حقوق، مدیریت و حسابداری می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
در این آزمون که ثبت نام در آن از ۲۳ دی آغاز و تا چهارم بهمن ادامه دارد؛ واجدین شرایط تا حداکثر ۳۳ سال برای دارندگان مدرک کارشناسی و ۳۵ سال برای دارندگان مدرک کارشناسی ارشد می‌توانند شرکت کنند.
گفتنی است در این آزمون امتیازات ویژه‌ای برای متقاضیان بومی و همچنین خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در نظر گرفته شده است.

دفترچه آزمون استخدامی پتروشیمی بندرامام 

۱۸ دی ۱۳۹۹ ۱۴:۰۵
تعداد بازدید : ۷۶۳
کد خبر : ۶۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید