اخبار

مدیر عامل فجر در پنجمین نشست شرایط اضطراری بر اطمینان بخشی ، همراهی و حمایت حداکثری از کارکنان برای گذر از کرونا تاکید کرد

مدیر عامل فجر در پنجمین نشست شرایط اضطراری بر اطمینان بخشی ، همراهی و حمایت حداکثری از کارکنان برای گذر از کرونا تاکید کرد
پنجمین نشست مدیریت شرایط اضطراری شرکت فجر انرژی خلیج فارس ، پس از شیوع کرونا ویروس برگزار شد.

با هدف ادامه روند پایداری سلامت کارکنان، پنجمین نشست مدیریت شرایط اضطراری شرکت فجر انرژی خلیج فارس، پس از شیوع کروناویروس برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فجر، در این نشست که چهارشنبه 27 فروردین در سالن همایش شرکت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی تشکیل شد، ضمن شنیدن گزارش تیم فرماندهی رویداد، بر دو موضوع فاصله گذاری اجتماعی افراد در همه مکان ها و فضاها  و خوداظهاری سلامت کارکنان در مراجع اطلاع رسانی شده تاکید شد. 

همچنین غلامعلی زال خانی مدیرعامل شرکت ضمن بیان اینکه مانند گذشته تلاش حداکثری برای حفظ سلامتی در برابر ویروس کوید 19 داشته باشیم، تاکید کرد: راهبرد اصلی شرکت درباره کارکنان، اطمینان بخشی ،همراهی و حمایت حداکثری از کارکنان برای گذر از شیوع بیماری ویروسی است .

وی برای افزایش عمق اطمینان و اعتماد کارکنان به دستورها و فرمان های صادره، بر شفاف سازی و اطلاع رسانی روسای بخش های مختلف به مجموعه ها تاکید کرد و خواستار انتقال صحیح این پیام به کارکنان شد.

 

 emt-6

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹
تعداد بازدید : ۱,۰۷۸
کد خبر : ۶۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید